Mena Bilişim-Market Otomasyon Sistemleri
0442 233 6363
market-otomasyon-sistemleri-ozellikleri.jpg

Market, Perakende Programları

 • Kasiyer Yönetimi – Hızlı Satış Ekranları
  Dokunmatik ekran uyumlu hızlı satış ekranı, kasiyer yetkilendirme ve kasiyer bazlı raporlar ile size eşsiz imkanlar sunar.
 • Şirket Gelir / Gider Yönetimi
  Size sadece hızlı satış imkanı sunmuyor, bunun yanında işletme gelir ve gider işlemlerinizi yönetme imkanı sunuyor.Gelir / gider, hizmet masraf işlemlerinizi takip edebileceğiniz finans modülü sayesinde işletme giderlerinizi takip edebilir ve verimlilik ölçümü yaparak ileriye yönelik maliyet analizleri alabilirsiniz.
 • Stok ve Depo Yönetimi
  Gelişmiş stok yönetimi ile tüm stok hareketlerinizi kolayca işleme koyarken raporlarınızı anlık ve geriye dönük olarak takip edebilirsiniz.
 • Barkod Oluşturma, Yazdırma ve Barkodlu Satış
  Barkod oluşturma, yazdırma ve barkodlu satış özelliği mevcuttur. Barkodlu satış programı sayesinde stok kartlarınıza birden fazla barkod ekleyebilir, alt birimler ekleyip her birime farklı barkod verebilirsiniz. Bu sayede farklı birimlerde satışını yaptığınız ürünleri alt barkodlar sayesinde takip edebilirsiniz.
 • Gelişmiş Raporlama
  Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi, ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzlü ve bir o kadar detaylıdır.